Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö

Kytkimet

Etusivu / Verkko / Kytkimet
Näytetään 1 - 60 / 1984 tuotteesta
ALLIED TELESYN Allied 16x10/ 100BaseTX Unmanaged Switch
Tuotekoodi: AT-FS716L-50
Allied Telesis AT FS716L - Kytkin - hallitsematon - 16 x 10/100 - työpöytä
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 16  -  Nopeus: 3.2Gbps
Saatavilla arviolta 11.7.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 2 x 10Gbps XFP uplink module
Tuotekoodi: AT-XEM-2XP
Tuote: Module  -  Portit: 2  -  Nopeus: 10Gbps
Saatavilla arviolta 11.7.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 24 PORT 10/ 100/ 1000T BLADE
Tuotekoodi: AT-SBX31GT24
Allied Telesis SwitchBlade AT SBX31GT24 - Laajennusmoduuli - Gigabit Ethernet x 24 malleihin SwitchBlade AT SBx3112, SBx3112 PoE Bundle, SBx3112 Redundant Starter Bundle
Tuote: Ethernet  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
Saatavilla arviolta 11.7.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 24 ports SFP Layer 2+ Switch with 4 x 10G SFP+ uplinks dual embedded power supply
Tuotekoodi: AT-x510-28GSX-50
Allied Telesis AT X510-28GSX - Kytkin - L2+ - Hallinnoitu - 24 x SFP + 2 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ + 2 x 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava
Tuote: Managed  -  Portit: 28  -  Nopeus: 10Gbps
Saatavilla arviolta 11.7.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 24-Port Gigabit SFP Expandable L3+ Per-Flow QoS IPv4/IPv6 Switch One AC Power Supply Factory fitted OS AlliedwarePlus
Tuotekoodi: AT-X900-24XS-P-60
Allied Telesis AT X900-24XS-P - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x Gigabit SFP - työpöytä
Tuote: Managed  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
Varastossa
ALLIED TELESYN ALLIED 24x 10/ 100/ 1000T with 4x 1G/10G SPF+
Tuotekoodi: AT-X510-28GTX-50
Allied Telesis AT X510-28GTX - Kytkin - L2+ - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ + 2 x 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava
Tuote: Ethernet  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
Saatavilla arviolta 11.7.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 24x10/ 100/ 1000BaseT modularer L3+ Switch mit 2x freien 30Gbps Expansionslots Per-Flow QoS IPv4/IPv6
Tuotekoodi: AT-X900-24XT-P-60
Allied Telesis AT X900-24XT-P - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 - työpöytä
Tuote: Managed  -  Portit: 24  -  Nopeus: 30Gbps
Varastossa
ALLIED TELESYN Allied 24x10/ 100BaseTX Unmanaged Switch
Tuotekoodi: AT-FS724L-50
Allied Telesis AT FS724L - Kytkin - 24 x 10/100 - työpöytä
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 24  -  Nopeus: 4.8Gbps
Saatavilla arviolta 11.7.2019
Saatavilla arviolta 11.7.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 48port10/ 100/ 1000T POE+ Websmart Switch with 4 unpopulated SFP Slot
Tuotekoodi: AT-GS950/48PS-50
Allied Telesis AT GS950/48PS - Kytkin - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 20 x 10/100/1000 + 4 x combo Gigabit SFP - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava - PoE+ (370 W)
Tuote: Ethernet PoE  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
Saatavilla arviolta 11.7.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 48x 10/ 100/ 1000T with 4x 1G/10G SFP+
Tuotekoodi: AT-X510-52GTX-50
Tuote: Managed  -  Portit: 48  -  Nopeus: 1Gbps
Varastossa
ALLIED TELESYN Allied 48x10/ 100/ 1000BaseT WebSmart switch with 4 unpopulated SFP bays
Tuotekoodi: AT-GS950/48-50
Allied Telesis AT GS950/48 WebSmart Switch - Kytkin - Hallinnoitu - 48 x 10/100/1000 + 4 x jaettu SFP - työpöytä
Tuote: Managed  -  Portit: 48  -  Nopeus: 1Gbps
Saatavilla arviolta 11.7.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 8 Slot chassis X908 no power supplies
Tuotekoodi: AT-SBX908-00
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 64  -  Nopeus: 80Gbps
Saatavilla arviolta 11.7.2019
ALLIED TELESYN Allied 8x10/ 100/ 1000BaseT WebSmart switch with 2 unpopulated SFP bays
Tuotekoodi: AT-GS950/8-50
Allied Telesis AT GS950/8 WebSmart Switch - Kytkin - Hallinnoitu - 8 x 10/100/1000 + 2 x jaettu SFP - työpöytä
Tuote: Managed  -  Portit: 8  -  Nopeus: 1Gbps
Saatavilla arviolta 11.7.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 96 Port POE Bundle
Tuotekoodi: AT-SBx3112-96POE+-50
Allied Telesis SwitchBlade AT SBx3112 PoE Bundle - Kytkin - L2+ - Hallinnoitu - 96 x 10/100/1000 (PoE) - räkkiin asennettava - PoE
Tuote: Ethernet PoE  -  Portit: 96  -  Nopeus: 1Gbps
Saatavilla arviolta 11.7.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Desktop Mini Media Converter 1000TX to 1000SX ST Connector
Tuotekoodi: AT-DMC1000/ST-50
Allied Telesis AT DMC1000/ST - Valokuitu-mediamuunnin - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / ST-toiminto (monitila) - jopa 500 m - 850 nm
Tuote: Ethernet  -  Portit: 0  -  Nopeus: 1Gbps
Saatavilla arviolta 11.7.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Desktop Mini Media Converter 100TX to 100FX SC Connector USB Power Only
Tuotekoodi: AT-DMC100/LC-00
Allied Telesis AT DMC100/LC - Valokuitu-mediamuunnin - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / monimuoto LC - jopa 2 km - 1310 nm
Tuote: Ethernet  -  Portit: 0  -  Nopeus: 100Mbps
Saatavilla arviolta 11.7.2019
ALLIED TELESYN ALLIED L2+ managed switch 16 x 10/ 100/ 1000Mbps POE+ ports 2 x SFP uplink slots 1 Fixed AC power supply
Tuotekoodi: AT-X230-18GT-50
Allied Telesis AT x230-18GT - Kytkin - L2+ - Hallinnoitu - 16 x 10/100/1000 + 2 x SFP - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava
Tuote: Managed  -  Portit: 16  -  Nopeus: 1Gbps
Saatavilla arviolta 29.7.2019
ALLIED TELESYN ALLIED L2+ managed switch 24 x 10/ 100/ 1000Mbps 4 x SFP uplink slots
Tuotekoodi: AT-X230-28GT-50
Allied Telesis AT x230-28GT - Kytkin - L2+ - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 + 4 x SFP - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava
Tuote: Managed  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
Saatavilla arviolta 11.7.2019
ALLIED TELESYN ALLIED L2+ managed switch 24 x 10/ 100/ 1000Mbps POE+ ports 4 x SFP uplink slots
Tuotekoodi: ATx23028GP50
Allied Telesis AT x230-28GP - Kytkin - L2+ - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x SFP - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava - PoE+ (370 W)
Tuote: Managed  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
Saatavilla arviolta 29.7.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Mini Media Converter 10/ 100/ 1000T to 1000BASE-SX MM LC Connector
Tuotekoodi: ATMMC2000/LC60
Allied Telesis AT MMC2000/LC - Valokuitu-mediamuunnin - GigE - 10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / monimuoto LC - jopa 550 m - 850 nm
Tuote: Ethernet  -  Portit: 0  -  Nopeus: 1Gbps
Saatavilla arviolta 11.7.2019
ALLIED TELESYN ALLIED SFP Pluggable Optical Module 1000SX 220m/550m Multi mode Dual fiber Tx850 Rx850 LC con -40 to 85C Industrial
Tuotekoodi: AT-SPSX/I-90
Allied Telesis AT SPSX/I - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 550 m - 850 nm
Saatavilla arviolta 10.7.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Stacking module for AT-x600 stacking capable switches, with 0.5M stacking cable
Tuotekoodi: AT-STACKXG-00
Allied Telesis AT-StackXG - Verkon pinottava moduuli malleihin AT 9408LC/SP, 9410GB, 9424T, 9424T/GB, 9424T/SP, 9424Ts, 9424Ts/XP, 9448T/SP, 9448Ts/XP
Tuote: Module  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
Saatavilla arviolta 11.7.2019
ALLIED TELESYN ALLIED USB Powered Desktop Media Converters
Tuotekoodi: AT-DMC100/ST-50
Allied Telesis AT DMC100/ST - Valokuitu-mediamuunnin - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / ST-toiminto (monitila) - jopa 2 km - 1310 nm
Tuote: Module  -  Portit: 0  -  Nopeus: 100Mbps
Saatavilla arviolta 11.7.2019
ALLIED TELESYN ALLIED VDSL2 (RJ11) to 10/ 100/ 1000T Mini Media Converter
Tuotekoodi: ATMMC600560
Allied Telesis AT MMC6005 - Verkkolaajennin - GigE, Ethernet over VDSL2 - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - jopa 3 km
Tuote: VDSL  -  Portit: 2  -  Nopeus: 150Mbps
Saatavilla arviolta 11.7.2019
ALLIED TELESYN ALLIED X230 10GT L2+ managed switch 8x10/ 100/ 1000Mbps 2xSFP uplink slots 1 Fixed AC power supply EU Power cord
Tuotekoodi: AT-X230-10GT-50
Allied Telesis AT x230-10GT - Kytkin - L2+ - Hallinnoitu - 8 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP - työpöytä, räkkiin asennettava
Tuote: Managed  -  Portit: 8  -  Nopeus: 100Mbps
Saatavilla arviolta 29.7.2019
ALLIED TELESYN L2+ 10GIG 12X SFP+ 4X 10G-T F-FEEDS2
Tuotekoodi: AT-XS916MXS-50
Tuote: Managed  -  Portit: 4  -  Nopeus: 10Gbps
Saatavilla arviolta 11.7.2019
ALLIED TELESYN L2+ GE 16 PS und 2 SFP F-FEEDS2
Tuotekoodi: AT-x230-18GP-50
Tuote: Managed  -  Portit: 16  -  Nopeus: 1Gbps
Saatavilla arviolta 11.7.2019
Saatavilla arviolta 11.7.2019
ALLIED TELESYN L3 10 GB16X SFP+/SFP 2X QSFP+ F-FEEDS2
Tuotekoodi: AT-x550-18XSQ-50
Tuote: Managed  -  Portit: 18  -  Nopeus: 40Gbps
Saatavilla arviolta 11.7.2019
ASUS XG-U2008 10G-SWITCH 8X RJ45 10/100 2X RJ45 10GBASE-T IN WRLS
Tuotekoodi: 90IG02R0-BO3X00
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 8  -  Nopeus: 100Mbps
Varastossa
BARCO K/ Clickshare 1xTray 2xUSB-C button
Tuotekoodi: 1XR9861500T01+2XR9861500D01C
Varastossa
Näytetään 1 - 60 / 1984 tuotteesta
...
© 2019 INMICS OY