Hewlett Packard Enterprise HPE X132 10G SFP+

Etusivu / Verkko / Tarvikkeet / Hewlett Packard Enterprise HPE X132 10G SFP+
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
Hewlett Packard Enterprise HPE X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver (ehem. ProCurve) (J9152A)
Hewlett Packard Enterprise HPE X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver (ehem. ProCurve) (J9152A)
Hewlett Packard Enterprise HPE X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver (ehem. ProCurve) (J9152A)
Hewlett Packard Enterprise HPE X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver (ehem. ProCurve) (J9152A)
Hewlett Packard Enterprise HPE X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver (ehem. ProCurve) (J9152A)
Hewlett Packard Enterprise HPE X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver (ehem. ProCurve) (J9152A)
Hewlett Packard Enterprise HPE X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver (ehem. ProCurve) (J9152A)
Hewlett Packard Enterprise HPE X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver (ehem. ProCurve) (J9152A)

Hewlett Packard Enterprise HPE X132 10G SFP+
LC LRM Transceiver (ehem. ProCurve)

Tuotekoodi:
J9152A
EAN:
0884420143321
  • Tuote Transceiver / GBIC / SFP
Saatavilla arviolta 5.7.2018
Kuvaus

Tuotekuvaus

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LRM standard, for 10-Gigabit connectivity up to 220 m on legacy multimode fiber.

Ominaisuudet ja edut

    Limited electronic and telephone support is available from HP. Refer to the HP Web site at www.procurve.com/support for details on the support provided and the period during which support is available.

Sisältyy toimitukseen

    (1) HP X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.
© 2018 INMICS OY