Ole hyvä ja odota...

Hewlett Packard Enterprise HPE X130 10G XFP

Etusivu / Verkko / Tarvikkeet / Hewlett Packard Enterprise HPE X130 10G XFP
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
Hewlett Packard Enterprise HPE X130 10G XFP SC ZR Transceiver (JD107A)

Hewlett Packard Enterprise HPE X130 10G XFP
SC ZR Transceiver

Tuotekoodi:
JD107A
EAN:
0885631161104
  • Tuote Transceiver / GBIC / SFP
Saatavilla arviolta 28.12.2017
Kuvaus

Tuotekuvaus

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 10000 Mbit/s, PCI-väylä: XFP, Valokaapelin liitin: LC. Kaapelityyppi: Valokuitu, Aallonpituus: 1550 nm, Suurin siirtoetäisyys: 80000 m

Sisältyy toimitukseen

    (1) HP X130 10G XFP LC ZR Transceiver
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.
© 2017 INMICS OY