EXTREME 40GBASE-LR4 QSFP+ TO 4 SFP+ OPTIC (LC) FOR UP TO 10KM OVER SMF 1-PACK

Etusivu / Verkko / Tarvikkeet / EXTREME 40GBASE-LR4 QSFP+ TO 4 SFP+ OPTIC (LC) FOR UP TO 10KM OVER SMF 1-PACK
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
No image

EXTREME 40GBASE-LR4 QSFP+ TO 4 SFP+ OPTIC (LC) FOR UP TO 10KM OVER SMF 1-PACK

Tuotekoodi:
40G-QSFP-LR4-INT
Ei varastossa
© 2020 TELIA INMICS-NEBULA OY