EXTREME 40GBASE-ER4 QSFP+ (LC)40KM SMF 1-PK

Etusivu / Verkko / Tarvikkeet / EXTREME 40GBASE-ER4 QSFP+ (LC)40KM SMF 1-PK
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
No image

EXTREME 40GBASE-ER4 QSFP+ (LC)40KM SMF 1-PK

Tuotekoodi:
40G-QSFP-ER4-1
Ei varastossa
© 2020 TELIA INMICS-NEBULA OY